Movies
Ratings
244
Wonderful NightmareRated ★ 2.5
Love 911Rated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
InsurgentRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
CinderellaRated ★ 3.5
SocialphobiaRated ★ 1.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
San AndreasRated ★ 5.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 2.5
Into the StormRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
TwentyRated ★ 0.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Furious 7Rated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.5