Series
Ratings
33
Rude Miss Young Ae Season 2Rated ★ 4.5
Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 4Rated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 11Rated ★ 3.5
Rude Miss Young Ae Season 8Rated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 9Rated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 7Rated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 5Rated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 13Rated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 12Rated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Kimchi Cheese SmileRated ★ 2.0- Dugeundugeun ChangeRated ★ 3.0
TripleRated ★ 2.0
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 5.0
On AirRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0