Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 4.0
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 5.0
Gurren LagannRated ★ 5.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 2.5
The Summer I Turned Pretty Season 1Rated ★ 4.0
Snow White with the Red HairRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
Blue LockRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 3.5