Series
Ratings
39- WORKING'!!Rated ★ 4.0
- WORKING!!Rated ★ 4.0
Black BooksRated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 5.0
The Ancient Magus' Bride: Those Awaiting a StarRated ★ 5.0
The Ancient Magus' BrideRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 4.5- 데스노트Rated ★ 5.0
Mr. OsomatsuRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
One PieceRated ★ 5.0
We Bare Bears Season 1Rated ★ 4.5
Gravity Falls Season 1Rated ★ 4.0
Wolf Girl & Black PrinceRated ★ 3.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
The SimpsonsRated ★ 4.0
Friends Season 4Rated ★ 5.0
Friends Season 3Rated ★ 5.0