Titles you rated
Basic InstinctRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
BeatRated ★ 4.0
Infernal Affairs IIRated ★ 2.0
MicmacsRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 3.0
Sleeping with the EnemyRated ★ 3.0
More Than BlueRated ★ 1.0
Fried Green TomatoesRated ★ 4.0
A Moment of RomanceRated ★ 4.0
Like a VirginRated ★ 3.0
MementoRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 3.0
Man on FireRated ★ 4.0
The English PatientRated ★ 4.0
The Towering InfernoRated ★ 5.0
The Devil's GameRated ★ 3.0
Cool RunningsRated ★ 3.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0