Movies
Ratings
405
We Are BrothersRated ★ 3.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 3.5
Saw VRated ★ 5.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
ImmortalsRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.5
Fists of LegendRated ★ 2.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
InsidiousRated ★ 3.0
Child's Play 2Rated ★ 3.0
Horror StoriesRated ★ 2.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Little ManRated ★ 2.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 2.0
Cube²: HypercubeRated ★ 1.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
GodzillaRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 1.0