Movies
Ratings
217
The Sea of Itami JunRated ★ 2.5
ExitRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
A Clockwork OrangeRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.5
A Street Cat Named BobRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 2.0
The ProposalRated ★ 3.5
Love WreckedRated ★ 1.5
EnchantedRated ★ 2.5
The IslandRated ★ 4.5
Don JonRated ★ 1.5
Kick-AssRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0