Movies
Ratings
800
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
Sonic the Hedgehog 3Rated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Mufasa: The Lion KingRated ★ 4.0- PilotRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 4.5
Moana 2Rated ★ 4.5
Venom: The Last DanceRated ★ 2.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Mission: CrossRated ★ 2.5