Titles you rated
10 Cloverfield LaneRated ★ 4.5
MisconductRated ★ 1.5
The RevenantRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.5
ApocalyptoRated ★ 3.5
Escape PlanRated ★ 4.5
Brick MansionsRated ★ 3.0
TranscendenceRated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 3.0
GoneRated ★ 3.0
Camp RockRated ★ 2.0
Hannah Montana: The MovieRated ★ 3.0
Angus, Thongs and Perfect SnoggingRated ★ 4.0
Lemonade MouthRated ★ 3.0- The Lost SymbolRated ★ 5.0
Stranger Than FictionRated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.0