Movies
Ratings
342
Love Live! Nijigasaki High School Idol Club Final Chapter Part 2Rated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
A SAMURAI IN TIMERated ★ 4.5
KOKUHORated ★ 4.5
Free GuyRated ★ 4.0
A Gentle Breeze in the VillageRated ★ 4.0
Violet Evergarden The MovieRated ★ 3.5
Love Live! Nijigasaki High School Idol Club Final Chapter Part 1Rated ★ 3.0
THE iDOLM@STER MOVIE: Beyond the Brilliant Future!Rated ★ 4.0
Hypnosis Mic: Division Rap Battle MovieRated ★ 4.0
Sister DeathRated ★ 3.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Gold BoyRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 3.5
Blue PeriodRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.0- Sore ga Iru MoriRated ★ 2.0
About TimeRated ★ 3.5