Movies
Ratings
90
The Thursday Murder ClubRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 5.0
MaterialistsRated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
Wall to WallRated ★ 0.5- One WinRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0
Lilo & StitchRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
The Phoenician SchemeRated ★ 2.5
Fear Street: Prom QueenRated ★ 2.0
Speak No EvilRated ★ 4.0
RevelationRated ★ 2.0
FirefightersRated ★ 0.5
Love in the Big CityRated ★ 4.5
I'm Thinking of Ending ThingsRated ★ 0.5
The Tomorrow WarRated ★ 3.5
Last HolidayRated ★ 5.0