Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 3.5- DoubtRated ★ 3.0
365: Repeat the YearRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
Life on MarsRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0
My Perfect StrangerRated ★ 4.0
JirisanRated ★ 2.5- The FrogRated ★ 1.5
Brush Up LifeRated ★ 4.0