Movies
Ratings
221
Little WomenRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 3.5
The CoreRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
The VowRated ★ 3.0
One DayRated ★ 2.5
This Means WarRated ★ 3.0
LeonRated ★ 3.5
Vanilla SkyRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
HairsprayRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Love, RosieRated ★ 1.5
The Imitation GameRated ★ 2.0
UsRated ★ 2.5
The MayorRated ★ 2.5
The GodfatherRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 3.0