Titles you rated
K-On! The MovieRated ★ 4.5
American SniperRated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5
Cool RunningsRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
Small Town RivalsRated ★ 4.5
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 4.5
Penguins of MadagascarRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 4.5
TakenRated ★ 5.0
Christmas in AugustRated ★ 5.0
127 HoursRated ★ 4.5