Titles you rated
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Evan AlmightyRated ★ 2.0
ShooterRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.5
Mr. GoRated ★ 0.5
Barefoot GibongRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 5.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0