Titles you rated
The Price of ConfessionRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 3.0
- Three Idiots in KenyaRated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
Queen MantisRated ★ 2.5
One of Us Is Lying Season 2Rated ★ 2.5
One of Us Is Lying Season 1Rated ★ 2.5
Low LifeRated ★ 3.0
Better Late Than SingleRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 3.0
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 2.5
Alice in BorderlandRated ★ 2.5
Mercy for NoneRated ★ 2.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
New Recruit Season 3Rated ★ 3.5