Titles you rated
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
American PsychoRated ★ 2.5
GattacaRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Action Mask vs. Leotard DevilRated ★ 3.0
Six-String SamuraiRated ★ 2.0
ChallengersRated ★ 3.5
It Was Just an AccidentRated ★ 3.0
Werewolf by NightRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.0
Good BoyRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
DownsizingRated ★ 2.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
Tangled Ever AfterRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
La ChimeraRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Billy ElliotRated ★ 3.0