Titles you rated
Storm BoyRated ★ 3.0
The Florida ProjectRated ★ 4.5
The World of LoveRated ★ 5.0
She's the ManRated ★ 2.5
GattacaRated ★ 5.0
Good NewsRated ★ 3.0
FlowRated ★ 3.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
RosettaRated ★ 3.5
Still WalkingRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Banshees of InisherinRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 3.5
Love UntangledRated ★ 2.5
MotherRated ★ 3.5
Children of HeavenRated ★ 4.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 2.5