Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.5- The Final SemesterRated ★ 3.5
The Sun Rises On Us AllRated ★ 4.0
Journey ThereRated ★ 4.5- The Second ChildRated ★ 2.0
PulseRated ★ 3.0
Phantom ThreadRated ★ 4.0
Holy MotorsRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Close Your EyesRated ★ 3.0
Small Things Like TheseRated ★ 3.5
The Room Next DoorRated ★ 5.0
The Lives of OthersRated ★ 5.0- Blue SeaRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0
MotherRated ★ 3.5