Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
The MercilessRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Insidious: Chapter 2Rated ★ 3.5
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
TriangleRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 4.5
Quantum of SolaceRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
The Invisible ManRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.0