Movies
Ratings
33
Lost in StarlightRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Sweet BeanRated ★ 3.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
ChefRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Weathering With YouRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 5.0
Top GunRated ★ 5.0