Titles you rated
KOKUHORated ★ 5.0
Good NewsRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 5.0
Christmas in AugustRated ★ 4.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
The GentlemenRated ★ 4.0
MoraRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 4.5
Because I Hate KoreaRated ★ 3.5
Hit ManRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 5.0
Past LivesRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0