Titles you rated
Occupation of the New AirportRated ★ 0.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Sweet TeethRated ★ 3.0
Secrets in the LatticeRated ★ 2.0
One and OnlyRated ★ 4.0
CrushRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.0
Love and RedemptionRated ★ 3.0
You Are My GloryRated ★ 3.0
The UntamedRated ★ 4.0