Titles you rated
 Thunderbolts*Rated ★ 3.5 Thunderbolts*Rated ★ 3.5
- The Princess's Fruit StandRated ★ 3.5
 Linda Linda LindaRated ★ 5.0 Linda Linda LindaRated ★ 5.0
 WonkaRated ★ 2.5 WonkaRated ★ 2.5
 OrlandoRated ★ 4.5 OrlandoRated ★ 4.5
 Girls Will Be GirlsRated ★ 3.5 Girls Will Be GirlsRated ★ 3.5
 Love Lies BleedingRated ★ 3.5 Love Lies BleedingRated ★ 3.5
 The Dream SongsRated ★ 5.0 The Dream SongsRated ★ 5.0
 Portrait of a Lady on FireRated ★ 5.0 Portrait of a Lady on FireRated ★ 5.0
 Moana 2Rated ★ 4.0 Moana 2Rated ★ 4.0
 MisericordiaRated ★ 1.0 MisericordiaRated ★ 1.0
 Jurassic World RebirthRated ★ 3.0 Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
 The SubstanceRated ★ 4.0 The SubstanceRated ★ 4.0
 Despicable Me 4Rated ★ 4.0 Despicable Me 4Rated ★ 4.0
 KPop Demon HuntersRated ★ 3.5 KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
 The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5 The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
 The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.0 The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.0
 WhiplashRated ★ 5.0 WhiplashRated ★ 5.0
 Mickey 17Rated ★ 3.5 Mickey 17Rated ★ 3.5
 Life UnrehearsedRated ★ 5.0 Life UnrehearsedRated ★ 5.0