Titles you rated
Black SwanRated ★ 4.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Under the SkinRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
Hell or High WaterRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 3.5