Titles you rated
ChaplinRated ★ 4.0
Joe Versus the VolcanoRated ★ 3.0
Billy MadisonRated ★ 4.0
Happy GilmoreRated ★ 3.0
Big DaddyRated ★ 5.0
You Don't Mess with the ZohanRated ★ 3.0
The Longest YardRated ★ 4.0
The Cable GuyRated ★ 3.0
The Incredible Burt WonderstoneRated ★ 4.0
Ace Ventura: When Nature CallsRated ★ 5.0
Me, Myself & IreneRated ★ 4.0
I Love You Phillip MorrisRated ★ 4.0
Fun with Dick and JaneRated ★ 4.0
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 3.0
The Number 23Rated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
The Diving Bell and the ButterflyRated ★ 2.0
The ExorcistRated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0