Titles you rated
AemaRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0
Takopii's Original SinRated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
Better Late Than SingleRated ★ 3.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 2.5
Archive 81Rated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 4.0
Johnny TestRated ★ 3.5
BloodrideRated ★ 2.0
Sakamoto DaysRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Gravity Falls Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.5