Titles you rated
Captain MarvelRated ★ 0.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
2012Rated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.5
300Rated ★ 4.5
LucyRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 2.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Art of FightingRated ★ 2.5
The Way HomeRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 4.0