Movies
Ratings
223
The Butterfly EffectRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 1.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 1.5
ThorRated ★ 1.5
The DepartedRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 4.0
Will You Be ThereRated ★ 2.5
Steel RainRated ★ 3.0
The Boss BabyRated ★ 2.5
Be With YouRated ★ 4.5
Man of SteelRated ★ 2.0
Batman BeginsRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 1.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 2.5
Summer WarsRated ★ 3.5
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 3.0