Titles you rated
Iron ManRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 3.0
Public EnemyRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 5.0
TyphoonRated ★ 2.0
The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 5.0
Rikidozan: A Hero ExtraordinaireRated ★ 3.0
The ProtectorRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
The Fast and the Furious 3Rated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 3.0
17 AgainRated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
The Bourne LegacyRated ★ 2.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Portrait of a BeautyRated ★ 2.0