Titles you rated
Death NoteRated ★ 3.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.0
The House of UsRated ★ 2.5
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Secret ZooRated ★ 2.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5- ReplayRated ★ 1.5
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 2.0
HairsprayRated ★ 3.0
CircleRated ★ 2.0
Delta BoysRated ★ 2.0
BreathlessRated ★ 2.0
Thread of LiesRated ★ 3.0
Manchester by the SeaRated ★ 3.5
A Few Good MenRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Red Mask KF94Rated ★ 3.0