Titles you rated
Inside OutRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 3.0
The Dream SongsRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.0
BoyhoodRated ★ 2.0
ElementalRated ★ 1.5
Jojo RabbitRated ★ 2.5
MonsterRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 2.5
This Means WarRated ★ 2.5