Titles you rated
PlatoonRated ★ 1.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Thread of LiesRated ★ 3.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 5.0
FluRated ★ 4.0
Blue SwallowRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 2.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
Man in LoveRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 5.0
Blood and TiesRated ★ 3.0
My WayRated ★ 3.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 2.0
HopeRated ★ 3.0
The Sword with No NameRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
Barefoot GibongRated ★ 3.0
Heart is...Rated ★ 3.0