Movies
Ratings
165
Be with YouRated ★ 3.5
Captain PhillipsRated ★ 3.0
The Chronicles of EvilRated ★ 4.5
SullyRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.5
Despicable Me 2Rated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 3.5
HerRated ★ 5.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 2.5
Ruby SparksRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 2.5
American SniperRated ★ 5.0
The IllusionistRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0