Titles you rated
Gangster HighRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Seven DaysRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
My Tutor FriendRated ★ 3.0
FriendRated ★ 5.0
Forever the MomentRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0