Titles you rated
The Act of KillingRated ★ 4.0
IrreversibleRated ★ 3.0
BurningRated ★ 4.5
RosettaRated ★ 4.5
DogtoothRated ★ 5.0
A Short Film About LoveRated ★ 4.0
Holy MotorsRated ★ 5.0
Days of Being WildRated ★ 3.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 2.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 2.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
The MasterRated ★ 5.0
Requiem for a DreamRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 5.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.5