Titles you rated
You Are My SunshineRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
The Legend of 1900Rated ★ 5.0
FlippedRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
BlindRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
ClickRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
PainedRated ★ 3.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 2.0