Series
Ratings
10
One Punch ManRated ★ 5.0
Blue ExorcistRated ★ 2.5- Black Butler: Book of CircusRated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 0.5
Pride and PrejudiceRated ★ 5.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 5.0
Missing NineRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0