Movies
Ratings
859
Night in ParadiseRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 3.0
The Night of the UndeadRated ★ 2.0
The VoicesRated ★ 3.0
Journey's EndRated ★ 1.0
Project PowerRated ★ 1.5
K-19: The WidowmakerRated ★ 3.0
#AliveRated ★ 2.0
The PlatformRated ★ 3.0
The Battleship IslandRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 5.0
UnderwaterRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Missing YouRated ★ 3.5
MidwayRated ★ 5.0
The Expendables 3Rated ★ 3.5
Act of ValorRated ★ 1.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Full Metal JacketRated ★ 2.0
SunflowerRated ★ 3.0