Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 1.5
The Royal TenenbaumsRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 3.5- House of the SeasonsRated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 4.5
Cinderella ManRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 3.5
Lady BirdRated ★ 3.0
Erin BrockovichRated ★ 4.5
Drive My CarRated ★ 3.0
Jung_eRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
As Good As It GetsRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 2.5
The Power of the DogRated ★ 4.0
The 8th NightRated ★ 1.0
SeaspiracyRated ★ 4.0
Army of the DeadRated ★ 1.5
KingdomRated ★ 3.0