Titles you rated
Our BluesRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Chief of Staff Season 1Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 2.5
The Greatest LoveRated ★ 4.5
JumongRated ★ 3.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0