Titles you rated
Citizen of a KindRated ★ 3.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
FallRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.0
A Lonely Island in the Distant SeaRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 2.0
Our SeasonRated ★ 3.0
Road to BostonRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Talk to MeRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5