Titles you rated
AquamanRated ★ 2.5
The ThroneRated ★ 3.0
LoganRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
A PromiseRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 2.5
Finding NemoRated ★ 3.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
ChefRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 2.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 3.0
Con AirRated ★ 2.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.0