Titles you rated
50/50Rated ★ 4.5
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 4.0
A Very Murray ChristmasRated ★ 2.0
MauriceRated ★ 3.0
Total EclipseRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 3.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 3.0
Big FishRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 4.0
SupersonicRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 3.5
OnceRated ★ 2.5
tick, tick...Boom!Rated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
The IrishmanRated ★ 3.0- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 3.0