Titles you rated
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
The Big ShortRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 3.5