Titles you rated
KOKUHORated ★ 5.0
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 2.5
American PsychoRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Good NewsRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Coin Locker GirlRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Honey and CloverRated ★ 3.0
The Bacchus LadyRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 4.5
The HousemaidRated ★ 3.5
The LoverRated ★ 1.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5