Titles you rated
Queen MantisRated ★ 3.5
Buried HeartsRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.0
MononokeRated ★ 2.0
My Life with the Walter Boys Season 1Rated ★ 3.0
Young Royals Season 3Rated ★ 3.0
Young Royals Season 2Rated ★ 3.5
Young Royals Season 1Rated ★ 4.0- Kimi ni Todoke: From Me to You Season 3Rated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 3.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 4.5
ManifestRated ★ 3.5
ManifestRated ★ 4.5
Manifest Season 2Rated ★ 4.5
ManifestRated ★ 4.5
Familiar WifeRated ★ 3.5