Series
Ratings
11
SKY CastleRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5