Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
Brush Up LifeRated ★ 4.5
Hot SpotRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
ShōgunRated ★ 4.5- Legal High SP 2Rated ★ 4.0