Titles you rated
MicrohabitatRated ★ 1.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Wet DreamsRated ★ 1.0
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 2.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.0
SkyscraperRated ★ 2.0
Incredibles 2Rated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
BurntRated ★ 2.0
Our TimesRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
The VanishedRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.0
The MummyRated ★ 2.5
CocoRated ★ 4.5